Get Adobe Flash player

Justyna Sprawka: absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej na specjalnościach: Prowadzenie Zespołów Jazzowych i Myzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu jazzowego u Joanny Zagdańskiej, oraz Prowadzenie Zespołów Wokalnych i Wokalno-Instrumentalnych. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu, II st. - klasa fortepianu. Brała udział w warsztatach u Eli Zapendowskiej, a także Grażyny Łobaszewskiej. Większe osiagniecia: pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdanskim, 2 miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Europejskiej w Inowroclawiu, udział w III i IV edycji Idola, gdzie doszła do 3-go etapu w Teatrze. Obecnie współpracuje z grupą D-tonacja oraz bierze udział w różnych koncertach organizowanych przez ośrodki kulturalne w Bydgoszczy. Ma doświadczenie w pracy z zespołami chóralnymi i instrumentalnymi. Prowadziła m.in.: Orkiestrę Dętą Zespołów Szkól Elektronicznych w Bydg., Orkiestrę Smyczkową Państwowej Szkoły Muzycznej im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, Big Band Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskieo w Bydg., Chór Kameralny Akolada działający  przy WSiP z Bydgoszczy, Chór Żeński Primo I LO im. C. K. Norwida w Bydgoszczy. W tej chwili prowadzi indywidualne zajęcia z wokalu w Prywatnej Szkole Muzycznej we Włocławku. Zapraszam na jej stronę : 

www.justynasprawka.vot.pl
email: justyna.muzyka1@wp.pl 
tel:661642893Iza: Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Toruniu,a pozniej Akademii Muzycznej im. F.Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Dyrygentury,Jazzu i Edukacji Muzycznej o specjalnosci jazz i muzyka rozrywkowa. Obecnie studiuje na kierunku Instrumentalistyka Jazzowa powyzszej Akademii, w klasie saksofonu wybitnego polskiego saksofonisty jazzowego Macieja Sikały. Współpracowala, bądź współpracuje z wieloma zespołami, grającymi muzykę jazz, reggae, pop, czy gospel, takimi jak :Ave Lion, Quadrans, John Henry`School Band, oraz Big Band Akademii Muzycznej oraz Jazz Big Band `75 z Bydgoszczy. Jest laureatką nagrody dla Najlepszej Saksofonistki na Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku w 2010
roku.

kontakt :
http://pl.myspace.com/izuchakrol
http://www.facebook.com/profile.php?id=1447224874
 

Oprawa Muzyczna Ślubu Izabela Król wykonuje:
na saksofonie altowym bądź sopranowym utwory takie jak:" Ave Maria ", "My Way", "Aria na strunie G", "Amazing grace", oraz filmowe przeboje, takie jak "Gabriel`s Oboe" E.Morricone, oraz z filmu "Shrek"-"Hallelujah". Podczas Ceremonii Ślubnej  istnieje również możliwośc wykonania utworu na specjalne życzenie  Klienta oraz zagrania w duecie ze skrzypcami,gitarą, bądź fortepianem.

tel. 504 791 699      
email:Iza-sax@wp.plMirek: Menager, wodzirej zespołu, posiada wieloletni staż muzyczny w renomowanych zespołach grajacy na akoredeonie instrumentach klawiszowych i wokal.


Tel:693863993
email: miroslawsprawka@wp.pl
gg:13054606